bodrum escort bayanizmir escortizmir escortdiyarbetdiyarbetganobetbetmarlosweet bonanzaegt oynademo slot oyunlarıhttps://bricescrossroads.com/holiganbetgirisim.comArzbahis Girişsavoybetting girişJojobet GirişBeylikdüzü EscortBahçeşehir Escorthttps://www.antilafuneral.com/https://longwoodinc.com/Deploy Outdoor Advertising Campaign Anywhere In The Worldeskort marmariskayseri escortfethiye escortbilecik escortfethiye escorthttps://diaafootball.com/ofis taşımacılığı Me dt. 19.05.2016, kishim takim konsultativ me imamet e rajonit te Pejes

Aktivitetet e Kryeimamit

Me dt. 19.05.2016, kishim takim konsultativ me imamet e rajonit te Pejes

       Me dt. 19.05.2016, kishim takim konsultativ me imamet e rajonit te Pejes, (Peje, Deçan, Kline dhe Istog) lidhur me aktivitetet e muajit te Ramazanit. Deri dje nuk pata siguruar ndonje foto nga ky takim, por kolegu yne Abedin Haxhiaj, na i siguroi disa prej tyre, andaj e pashe te udhes qe t'i postoj. Takimi i asaj dite ishte shume i frytshem dhe kaloi ne nje atmosfer e cila perkon me pritjen e muajit te bekuar te Ramazanit, me keshilla, sygjerime e verejtje dashamirese por mbi te gjitha kolegiale dhe te pranuara nga te gjithe.

Kryesia e BIRK - ut

Bislame.net

Dituria Islame

Tanzil.net

Online

Kemi 4 miq dhe s'ka antarë në linjë

Kalendari

الأحد 16 ربيع الأوّل 1445
E diel Rabbi al-Awwal 16 1445
E diel Tetor 01 2023

Koloset e tefsirit

IMAGE Shihabud-din Mahmud el Alusi (1217 h.-1270 h)
E mërkurë, 09 Dhjetor 2015
Shihabud-din Mahmud el Alusi (1217 h.-1270 h) dhe tefsiri i tij  “RUHUL MEANI FI TEFSIRIL KUR’ANI-L ADHIM VE-S-SEB’IL METHANI”    ... Read More...
IMAGE Muhammed Reshid Rida
E mërkurë, 09 Dhjetor 2015
Muhammed Reshid Rida dhe tefsiri i tij TEFSIRUL KUR’ANIL HAKIM i njohur si “TEFSIRU-L-MENAR”   Muhammed Reshid Ridaja i takon plejadës së... Read More...
IMAGE Kadi el Bejdaviu
E mërkurë, 09 Dhjetor 2015
Kadi el Bejdaviu dhe tefsiri i tij “ENVARU-T-TENZILI VE ESRARU-T-TE'VILI”   Biografia e tij Emri i tij i plotë është Abdullah ibn Umer ibn... Read More...

Sabri Bajgora -Hytbeja e Kurban-Bajramit 2011